Vortex Coolers - skuteczne chłodzenie bez prądu i wody
Vortex Coolers są małe, proste w utrzymaniu i łatwe do zainstalowania jako chłodnice do paneli sterowania oraz układów elektrycznych i elektronicznych
wiecej...

Informacje o firmie

nasza dziaŁalnoŚĆ

Firma VECTOR to znany od ponad 15 lat w Polsce i za granicą dostawca sprężarek śrubowych, filtrów i osuszaczy. Dumni jesteśmy ze współuczestnictwa w pomyślnym rozwoju bardzo wielu firm. Nie ograniczamy się do sprzedaży i kompletacji urządzeń lecz oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania technologii produkcji i przygotowania sprężonego powietrza. Wprowadzamy rozwiązania energooszczędne, takie jak sprężarki z płynną regulacją wydajności oraz nadrzędne sterowniki z tzw. algorytmem energetycznym.

Prowadzimy na teranie całej Polski autoryzowany serwis sprężarek śrubowych z wtryskiem oleju oraz dmuchaw, dostarczamy materiały eksploatacyjne także dla urządzeń innych firm.

Korzystamy z tych samych, wielokrotnie sprawdzonych dostawców od kilkunastu lat, tzn. z europejskich firm będących własnością lub z udziałem Gardner Denver Inc. Jesteśmy dostawcą sprężarek, filtrów i osuszaczy sprężonego powietrza o wydajności 0,4 – 73,6 m3/min, z ciśnieniem 3-13 bar.

Od kilku lat rozpoczęliśmy współpracę z amerykańskim koncernem ITW VORTEC, specjalizującym się w innowacyjnym i ekonomicznym wykorzystywaniem sprężonego powietrza.

W 1961 roku firma ITW Vortec stała się pierwszą firmą dostarczającą technologię opartą na wytwarzaniu wiru w rurkach wirowych VORTEX TUBES do praktycznego i efektywnego chłodzenia w przemyśle. Od tamtego czasu firma Vortec dostarcza do wszystkich gałęzi przemysłu swoje produkty w celu efektywnego, a jednocześnie ekonomicznego wykorzystywania sprężonego powietrza. W swojej ofercie posiadamy dysze chłodzące, odciągi, noże powietrzne, strumienice, dwufunkcyjne pompy beczkowe, rozpylacze cieczy, itp.