Vortex Coolers - skuteczne chłodzenie bez prądu i wody
Vortex Coolers są małe, proste w utrzymaniu i łatwe do zainstalowania jako chłodnice do paneli sterowania oraz układów elektrycznych i elektronicznych
wiecej...

Nowość Vortec Coolers

skuteczne chłodzenie bez prĄdu i wody

Zapewnienie chłodzenia i czystości urządzeń elektrycznych. Vortex Coolers są małe, proste w utrzymaniu i łatwe do zainstalowania jako chłodnice do paneli sterowania oraz układów elektrycznych i elektronicznych. Używanie filtrowanego sprężonego powietrza i technologii VORTEX TUBES pozwala na chłodzenie strumienia powietrza rzędu 1250 kcal / h i utrzymują standardy Nema 4 ( IP 55 ), 4X ( IP 56 ) i 12 ( IP 54 )

Zastosowanie:
Wielofunkcyjne elektroniczne styki elektryczne i układy sterowania są bardzo wrażliwe na temperaturę ( zmianę temperatury ) i zanieczyszczenia. Nadmierne ciepło powoduje przegrzewanie układów sterowania, cyfrowe przekazy mogą być źle przekazywane, może to wiązać się nawet z uszkodzeniem układów sterowania.
Wentylatory chłodzące często dostarczają nieodpowiednie chłodzenie i wciągają zawilgocone i zanieczyszczone powietrze. iInne sposoby chłodzenia są kosztowne i często trudne w instalacji. Vortex Coolers bez elementów ruchomych wykorzystuje do chłodzenia jedynie przefiltrowane sprężone powietrze. Chłodzenie w ten sposób pozwala na to, żeby wyeliminować brud i kurz, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane w najbardziej wymagających urządzeniach ( od małych komputerów począwszy, na dużych szafach sterowniczych skończywszy ).                     
Firma Vortec wprowadziła na rynek nowy, podwójny Vortec Cooler AC o wydajności chłodzenia 1250 kcal/h przy poziomie hałasu62-64 dB(A).

Cechy i korzyści:


Porównanie ze standardowym klimatyzatorem